„Wirtualny spacer po wyjątkowych, polskich zabytkach i instytucjach kultury”

Możliwość komentowania „Wirtualny spacer po wyjątkowych, polskich zabytkach i instytucjach kultury” została wyłączona

Liderzy UTW

Członkowie OFS UTW

Zapraszam do skorzystania z informacji zamieszczonej na stronie Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń UTW www.federacjautw.pl

Możecie także rozesłać informację do Słuchaczek i Słuchaczy Waszych UTW pocztą mailową.

„Wirtualny spacer po wyjątkowych, polskich zabytkach i instytucjach kultury”

Na portalu Kultura Dostępna zamieszczone zostały propozycje na ciekawe spędzenie czasu bez wychodzenia z domu. Podczas wirtualnego spaceru możemy zwiedzić wiele polskich zabytków i instytucji kultury, w tym m.in.: Kopalnię Soli w Wieliczce, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie, Sanktuarium Pasyjno-Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej, Teatr Wielki – Opera Narodowa, Zamek w Malborku, Zespół katedralny w Kamieniu Pomorskim oraz wiele innych, wpisanych na listę Pomników Historii, a także listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Więcej informacji:

Serdecznie pozdrawiam