Wyjazd do PPUZ w Nowym Targu

Możliwość komentowania Wyjazd do PPUZ w Nowym Targu została wyłączona

Dnia 17 kwietnia br., na zaproszenie Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, sprawującej patronat nad UTW w Makowie Podhalańskim, czteroosobowa delegacja naszego UTW udała sie na uczelnię, na wykład z cyklu „Wykładów Rektorskich”, prowadzony przez prof. dr hab. Łukasza Srokę z Instytutu Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie pt. „Żydzi na Podhalu przed II wojną światową. Bogactwo tradycji w otchłani niepamięci”. Niezwykle interesujący wykład i solidna dawka wiedzy przybliżyła nam historię wyznawców Judaizmu na ziemiach polskich.

Kolejnym, bardzo miłym akcentem, było zaproszenie od Pani Koordynator kierunku Kosmetologia na PPUZ Faustyny Kuros na zabiegi kosmetyczne. Zabiegi wykonywane profesjonalnie, przez Studentów studiów magisterskich, pod nadzorem Pani Koordynator sprawiły nam wiele radości. Z pewnością skorzystamy również z udzielonych nam porad.