Walne Zebranie Członków UTW – Zaproszenie.

Możliwość komentowania Walne Zebranie Członków UTW – Zaproszenie. została wyłączona

Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Makowie Podhalańskim

Maków Podhalański, dnia 12.04.2023 r.

Członkowie Stowarzyszenia

Uniwersytet Trzeciego Wiekuw Makowie Podhalańskim

Z A P R O S Z E N I E

na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Makowie Podhalańskim

Zarząd Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Makowie Podhalańskim serdecznie zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2023r  (środa) w Makowie Podhalańskim, w Bibliotece Miejskiej, ul. 3-go Maja w Makowie Podhalańskim.

Miejsce: Biblioteka Miejska, ul. 3-go Maja w Makowie Podhalańskim

Termin: Godz.14.00 (I termin), godz. 14.15 (II termin).

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad  –  przywitanie zgromadzonych.
  2. Wybór przewodniczącego, sekretarza i komisji skrutacyjnej.
  3. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania merytorycznego i sprawozdania finansowego za 2022 rok:
  4. przedstawienie sprawozdania merytorycznego;
  5. przedstawienie sprawozdania  finansowego;
  6. przedstawienie opinii Komisji Rewizyjnej do sprawozdania finansowego oraz wniosku w przedmiocie zatwierdzenia sprawozdań za rok 2022;
  7. dyskusja;
  8. podjęcie uchwał.
  • Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej za 2022 r.
  • przedstawienie sprawozdania Komisji Rewizyjnej;
  • dyskusja;
  • podjęcie uchwały.
  • Omówienie planu działania Stowarzyszenia na rok 2023 oraz podjęcie uchwały w sprawie planu działania Stowarzyszenia na rok 2023.
  • Dyskusja – wolne wnioski.
  • Zakończenie obrad.

Uchwały Walnego Zebrania – w pierwszym terminie podejmowane są w głosowaniu jawnym, zwykłą większością głosów, przy obecności co najmniej połowy członków uprawnionych do głosowania, a w drugim terminie bez względu na liczbę obecnych członków, chyba że dalsze postanowienia statutu stanowią inaczej. Drugi termin posiedzenia Walnego Zebrania jest dopuszczalny w tym samym dniu – 15

minut po zakończeniu Walnego Zebrania w pierwszym terminie, pod warunkiem, iż został zaplanowany w zawiadomieniu o Walnym Zebraniu.

(§ 20 ust. 5 statutu).

Za Zarząd