Nekrolog

W dniu 16 lipca 2022r. zmarła Maria Wiciarz emerytowana nauczycielka geografii, ceniona przez swoich uczniów za wiedzę i sprawiedliwe traktowanie. Pozostanie w pamięci  WIELU-koleżanek i kolegów nauczycieli, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego… Read more »

PODZIĘKOWANIE

Z okazji zakończenia roku akademickiego 2021/2022 w imieniu Zarządu Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Makowie Podhalańskim składam Słuchaczom  podziękowanie za uczestnictwo w wykładach i wyjazdach edukacyjnych. Dziękuję Wolontariuszom, którzy pracowali… Read more »

OGŁOSZENIE

           Zarząd informuje, że wyjazd na wycieczkę Opole i zamek w Brzegu  odbędzie  się w dniu 5.07.2022r o godz. 5.00 z Dworca Autobusowego w Makowie Podhalańskim. Plan wygląda następująco: 5.00-… Read more »

Nadciśnienie i żywienie

             Czerwcowe spotkanie członków UTW było ostatnim spotkaniem w bibliotece przed wakacjami. Jak zawsze przebiegło wesoło i ciekawie. Dr Krystyna Szyrocka Kowalczyk wykładem pt. „Nadciśnienie i żywienie” udzieliła wyczerpującej odpowiedzi… Read more »

Sala Koncertowa OSP

W dniu 27.05.2022r. w Sali Koncertowej OSP w Makowie Podhalańskim odbył się Wyjątkowy Koncert Operowo Operetkowy  z okazji DNIA MATKI. Gwiazdami byli znani soliści z Opery Krakowskiej : makowianka Agnieszka… Read more »