Zarząd UTW zaprasza

Dnia 3 lutego 2022r. Zarząd UTW zaprasza Słuchaczy i Sympatyków na spotkanie do Centrum Kultury w Suchej Beskidzkiej na godz. 11:00, na seans filmowy pt.” Koniec Świata czyli Kogiel Mogiel… Read more »

Witamy w 2022r.

Dnia 5 stycznia 2022r. Słuchacze i Sympatycy UTW spotkali się w Bibliotece Miejskiej w Makowie Podhalańskim, oczywiście z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych w związku z pandemią  COVID-19 . W serdecznej… Read more »

Ogłoszenie

STOWARZYSZENIE UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W MAKOWIE PODHALAŃSKI OGŁOSZENIE            Zarząd informuje, że spotkanie członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku  odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w Makowie Podhalańskim  w dniu 5 stycznia 2022… Read more »

Wyżyna Krakowsko-Częstochowska

            Ostatnim etapem zaplanowanych wyjazdów edukacyjnych w ramach projektu ”Aktywny Senior – 2021” był wyjazd na Wyżynę Krakowsko-Częstochowską, który został zrealizowany w dniu 13 grudnia 2021 r. Punktem docelowym był… Read more »

Podziękowanie

Maków Podhalański 22.11.2021r.     Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Makowie Podhalańskim Szanowny Pan Dr Maciej Sajewicz Maków Podhalański PODZIĘKOWANIE       Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Makowie Podhalańskim zwraca się z podziękowaniem… Read more »