Możliwość komentowania Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia UTW w Makowie Podhalańskim za rok 2016 została wyłączona

W kolejnym roku istnienia naszego UTW działaliśmy w kilku obszarach:

1. EDUKACJA – udział w wykładach na miejscu, w uczelni wyższej, przez zaproszonych gości: – -„Rezonans, M. Curie-Skłodowska, Jadwiga – król Polski, Indochiny – Życie Toradżów, Jak tu miło i wesoło, Jak opiekować się przewlekle chorym, Życie na Ziemi, Czas i my, Przechytrzyć raka, Polska Akcja Humanitarna, Zakon Bonifratrów – ziołolecznictwo, Nowoczesne i bezpieczne finanse”.
  2. WYDARZENIA KULTURALNE – wyjazdy do teatrów i muzeów :  –   Teatr Bagatela Opera Bytom, Centrum JPII, Festiwal Kultury Żydowskiej.
  3. WYJAZD EDUKACYJNY – Lublin, Zamość, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Szumy na Tanwi.
  4. KONFERENCJE – Forum Seniora, Polskie Towarzystwo Gerontologiczne „Edukacja i aktywizacja osób starszych”, Świadomość potrzeb i pewność rozwiązań.
  5. ZAJĘCIA PROZDROWOTNE – gimnastyka, wody geotermalne, warsztat socjoterapeutyczny, spacery, Nordic Walking.
  6. ZAJĘCIA JĘZYKOWE – język rosyjski.
  7. INTEGRACJA Z MŁODZIEŻĄ – działania wspólne z uczniami Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
  8. PROJEKT –ZADANIE PUBLICZNE GMINY MAKÓW PODHALAŃSKI – aplikacja i sprawozdanie.
  9. SPOTKANIA INTEGRUJĄCE – gry umysłowe, spotkanie opłatkowe, spotkania przy kawie i herbacie..
  10. BADANIA I ANKIETY – uczestniczono w projekcie współfinansowanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  11. INFORMACJE W MEDIACHM – czasopisma, Internet.

Wszystkie zaplanowane założenia przyjęte na Walnym Zebraniu 14 marca 2016 roku zostały zrealizowane.