Zebranie Walne Stowarzyszenia UTW

Możliwość komentowania Zebranie Walne Stowarzyszenia UTW została wyłączona

22 marca w Bibliotece Miejskiej odbyło się Zebranie Walne Stowarzyszenia UTW. Spotkaniu przewodniczyła Pani Barbara Sasuła. Prezes Barbara Skubis-Tyszewska przedstawiła i omówiła sprawozdania: merytoryczne i finansowe.Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Maria Jelonek odczytała sprawozdanie i pozytywnie oceniła pracę Zarządu w 2017 roku.Przedstawiono propozycję działań na 2018 rok, którą zebrani przyjęli jednogłośnie.Spotkanie odbywało się w atmosferze aprobaty, troski i wzajemnego wsparcia, było też okazją do złożenia życzeń solenizantom obchodzącym imieniny w styczniu, lutym i marcu (o co zatroszczyła się Pani Anna Musiał).