„Historia straży pożarnej w Makowie”

Możliwość komentowania „Historia straży pożarnej w Makowie” została wyłączona

4 marca odbyło się kolejne spotkanie słuchaczy. Najpierw były ogłoszenia i istotne informacje, następnie życzenia imieninowe dla: Danusi, Krysi, Józi, Józefa, Zbigniewa, Romana…, potem wykład pana Józefa Mihle-,,Historia straży pożarnej w Makowie,,. Wysłuchaliśmy ciekawostek, historycznych nowinek, informacji. Wykładowca  przybliżył nam trudne i odpowiedzialne: zawód, powołanie, pasję. Obejrzeliśmy zdjęcia z tamtych lat, przekartkowaliśmy książki, monografie, informatory.Wspomnienia prelegenta liczącego ponad 90-siąt lat, wypowiedziane pięknym językiem wzbudziły szacunek, wzruszyły, sprowokowały do refleksji i szukania nowych wiadomości.