AKTYWNI+

Możliwość komentowania AKTYWNI+ została wyłączona

W dniach od 28-30 czerwca 2021r. Federacja  Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku z siedzibą w Nowym Sączu zorganizowała szkolenie „ Akademia Lokalnego Animatora Aktywności Seniorów” w ramach projektu „Wspólne Działanie – Skuteczne Partycypowanie”.

W szkoleniu wzięły udział Prezes – Małgorzata Barcik i  Wiceprezes – Jadwiga Jurek .

Wykłady prowadzili :

Pani Wiesława Borczyk – Prezes Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku „ Wyzwania dla UTW i organizacji seniorskich w dobie pandemii Covid-19”.

Pan Wojciech Nalepa – Radca Prawny FSUTW „ Statut, prawo o stowarzyszeniach, sprawozdawczość, odpłatna i nieodpłatna działalność, terminy składania sprawozdań”.

Pan Daniel Jachimowicz – Radca Prawny FSUTW „ Pozyskiwanie środków na działalność statutową, zasady konstruowania wniosku o dofinansowanie, analiza problemowa, umowa o dofinansowanie, realizacja projektu, rozliczenie projektu”.

Szkolenie przebiegało w miłej atmosferze , sprzyjało poszerzeniu kontaktów i uzyskaniem wiedzy na temat Stowarzyszenia.