AKTYWNI+

Możliwość komentowania AKTYWNI+ została wyłączona

W dniach od 18 do 20 sierpnia 2021r. w szkoleniu zorganizowanym w Podegrodziu przez Fundację Europejski Instytut Rozwoju Obywatelskiego EIRO wzięli udział:  Nitoń Lidia – Wiceprezes Stowarzyszenia UTW i Nitoń Roman – członek Stowarzyszenia UTW.

Szkolenie „Akademia Lokalnego Animatora Bezpieczeństwo Seniorów” obejmowało 21 godzin lekcyjnych, dotyczyło bezpieczeństwa Liderów i Seniorów w szeroko pojętym zakresie prawnym i praktycznym, oraz pozyskiwania środków na edukację.

Prowadzącymi byli świetnie przygotowani i w sposób przystępny przekazujący wiedzę:

Pani Wiesława Borczyk – Radca Prawny, Prezes Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku z siedzibą w Nowym Sączu.

Pan Wojciech Nalepa – Radca Prawny, Prezes Fundacji EIRO.

Pan Daniel Jachimowicz – Radca Prawny, Wiceprezes EIRO.

Szkolenie było całkowicie sfinansowanie przez Fundację Europejski Instytut Rozwoju Obywatelskiego.

Przyjazna atmosfera szkolenia sprzyjała pogłębieniu wiedzy i wymianie doświadczeń.