Możliwość komentowania Ogłoszenie została wyłączona

Zarząd zaprasza słuchaczy UTW w Makowie Podhalańskim na kolejne spotkanie  w 2024 roku, które  odbędzie się w dniu 6 maja (poniedziałek) o godz. 15.00   w Bibliotece Miejskiej w Makowie Podhalańskim.

Jak zawsze spotkaniu towarzyszy wykład, będzie to prezentacja muzyczno  -słowna, którą przedstawi wieloletnia nauczycielka muzyki i śpiewu koleżanka Irena Baca. Tytuł prezentacji brzmi: „ Moniuszko i Mozart i  kobiety ich życia ”.

Przypominam, że 25-26 maja bieżącego roku jedziemy na  dwudniowy wyjazd edukacyjny do Kórnika w województwie wielkopolskim i są jeszcze wolne miejsca. Chętni mogą zapisać się na spotkaniu, na którym będziemy przyjmować wpłaty.  Osoby, które wcześniej wpłaciły zaliczkę prosi się o dokonanie końcowej wpłaty. Skarbnik będzie już obecny od godz. 14.30 w bibliotece . Wyjazd na wycieczkę z Dworca Autobusowego w Makowie Podhalańskim  w dniu 25.05.2024r. (sobota) o godz.3.30

Kolejnym zagadnieniem są szkolenia , które  organizuje Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Nowym Sączu. Jesteśmy członkami tej organizacji i mamy obowiązek brać czynny udział w szkoleniach jako słuchacze UTW. Szkolenia stanowią platformę oferującą Seniorom szanse na podniesienie określonych kompetencji lub też zdobycia nowych. Zarząd Federacji zaprasza do udziału w bezpłatnym , 3-dniowym cyklu warsztatowo-doradczym pt. „Akademia Profesjonalnego Fundraisingu” , organizowanym w ramach projektu „Mocna Federacja-sieciuje, partycypuje, inspiruje!. Organizator pokrywa koszty pobytu, koszty przejazdu organizator nie pokrywa. Mogą być zgłoszone tylko 2 osoby. Szkolenie wraz z zakwaterowaniem:

Hotel Folkowy Zakątek: 33-386 Podegrodzie 210A

Szkolenie jest w terminach do wyboru:

13-14-15 maja 2024r. albo 15-16-17 maja 2024r.

Proszę o zastanowienie się i odpowiedź w dniu spotkania tj. 06.05.2024r.

ZAPRASZAMY !

Zarząd UTW