Gala 20-lecia Sądeckiego UTW.

Możliwość komentowania Gala 20-lecia Sądeckiego UTW. została wyłączona

W dniu 6 czerwca 2024r. delegacja Stowarzyszenia UTW w Makowie Podhalańskim wzięła udział w Gali 20-lecia Sądeckiego UTW. Uroczystość odbyła się w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu, na którą otrzymaliśmy zaproszenie. Była to wyjątkowa Gala i wyjątkowi Goście, wśród których nie brakło naszych słuchaczy. Inicjatorką jej utworzenia jest Wiesława Borczyk, prezes Stowarzyszenia Sądecki UTW jest rozpoznawalną marką i wzorem dla innych uniwersytetów w kraju, kształcących seniorów. Podczas jubileuszowej Gali prezes Wiesława Borczyk przypomniała zebranym wiele faktów z historii uczelni, w tym między innymi z jej początków, ale też z obecnej działalności. Uroczysta Gala była okazją do wspomnień, ale także do szeregu podziękowań ludziom, związanym z tą uczelnią, którzy przez  te dwadzieścia lat zapisali się szczególnie w dziejach tej uczelni. Były odznaczenia i wyróżnienia.

Gratulując Jubileuszu, życzyliśmy zdrowia , dalszej współpracy oraz wdzięczności  seniorów!