Możliwość komentowania Ogłoszenie została wyłączona

Drodzy Seniorzy !

Zarząd UTW w Makowie Podhalańskim zaprasza Członków w poniedziałek, 2 września 2024r., o godz.15:00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim na rozpoczęcie Roku Akademickiego 2024/2025.

Zapraszamy na spotkanie pełne wiedzy, edukacji z psychologii: pt. „Depresja-Jak ją oswoić”.  Wykład przedstawi psycholog Pani Jolanta Świstek.

We środę, 4 września 2024r., jest zaplanowany wyjazd edukacyjny do Planetarium Śląskiego w Chorzowie, wyjazd odbędzie się o godz. 8:00 z Dworca Autobusowego w Makowie Podhalańskim.

Ze względu na krótki czas zapisy będą przyjmowane w poniedziałek, 2 września 2024r., już od godz. 14:30.

Szanowni Seniorzy, wspaniale będzie Was wszystkich widzieć po wakacjach. Zrobimy wszystko by zapewnić Wam nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również wyjazdy edukacyjne i integracyjne, by każde spotkanie było radosne.

ZARZĄD UTW